Szukam partnera Czterdziestka 40 lat śląskie Dąbrowa Górnicza Kat kontakt
Jestem po rozstaniu. Minęło ponad rok ale po kilkuletnim związku. Z jednej strony przyzwyczaiłem się a z drugiej brakuje mi seksu. Problem w tym, że w związku partner mnie dominował a mnie spodobało się bycie tym uległym, posłusznym, niepozornym, potrafiącym zrobić z siebie dziwkę jęczącą jak panienka gdy partner drażnił mi sutki i sprowadzał do parteru żebym mu obciągał. Co ciekawe jestem męski a pokochałem oddawanie się w chwili gdy były niemalże dokonywał na mnie gwałtu i przymuszał do połykania spermy i czyszczenie futa po stosunku. Ale ja tego łobuza kochałem i kochałem to dla niego robić. Najchętniej poznałbym faceta, który czuje podobną pustkę i brak, ale od drugiej strony.
19-02-2023 01:27 2913458 Zgłoszenie
Szukam partnera Kubuś śląskie KatSoSD kontakt
Nieidealny, trochę grubasek 172/82 kg w pasie 93 cm, 16 cm w kroczku, tylko. Pociąga mnie typ osobowości wyuzdany i niegrzeczny a jednocześnie przyjacielski, fizycznie zaś najlepiej nie za chudy ale i nie za gruby co lubi takie brzydkie rzeczy jak wkładać do buzi wbrew woli, od czasu do czasu dać plaskacza, złapać za buzię i napluć, lubi się długo całować, mieć ssane sutki, lizane paszki, siadać na buzi. Jestem typem chłopaka którego podnieca bycie uległym,oddawanie się. Więc jeśli lubisz to co zboczone, podnieca cię to co wyuzdane i zboczone, np. częste pakowanie do buzi i w dupkę, słowne komentarze,nawet lizanie stóp, dupki, jaj, polerowanie pałki i połykanie spermy czy inne rzeczy to z chęcią spróbowałbym się odnaleźć w takiej relacji. Jestem grzeczny choć lubię rzeczy niegrzeczne. Poznajmy się i uzupełniajmy
06-02-2023 20:56 2908557 Zgłoszenie
Szukam partnera Pluto 38 lat śląskie Katowice kontakt
Nie powinno się oglądać wstecz i żyć wspomnieniami ale po rozstaniu z partnerem brakuje mi seksu. Uciekłem w książki i w pracę. Problem w tym, że brakuje mi raczej "brzydkich" rzeczy bo partner lubił mnie poniżać uderzając mnie w twarz, spluwać do ust, czasem też połykałem jego mocz i polerowałem mu stopy tyłek czy fiuta po analu. Lubiliśmy się kochać i sprośnie bawić również. Na co dzień jestem normalnym bardzo grzecznym facetem nawet nie przepadam jak się mną rządzi. W łóżku byłem za to uległy i oddany. Może ktoś szuka takiego nieidealnego?
Dzisiaj 23:22 2902142 Zgłoszenie