Szukam partnera Indi 43 lata pomorskie Gdańsk kontakt
Szukam kumpla-przyjaciela w tych ciężkich czasach. Ja mam 43 lata, męski, dobrze wyglądający, Ty max 43 lata. Odezwij się.
Wczoraj 17:10 3035685 Zgłoszenie
Szukam partnera Popularny pomorskie Trojmiasto kontakt
Piszę to ogłoszenie to określonej grupy osób wierząc, że trafi ono do właściwej osoby. Jestem piećdziesięcioparolatkiem, jestem plusem na lekach. Wirus niewykrywalny czyli nie zarażam. Chciałbym poznać kogoś podobnego, któremu nie będę musiał wszystkiego tłumaczyć, a również poszukuje kogoś kto chciałby stworzyć coś trwałego. Jestem osobą spokojną, tolerancyjną która jest aktualnie samotna. Może i Ty jesteś w podobnej sytuacji... napisz to może się udać. Dowcipnisiom dziękuję.
08-12-2023 18:04 3034912 Zgłoszenie
Szukam partnera Kuba 54 lata pomorskie Trójmiasto kontakt
Witam. Piszę to ogłoszenie dość spontanicznie i być może pod wpływem chwili, no ale co tam... Jestem na etapie poszukiwania mojego szczęścia, które wiem, że gdzieś jest. Nie chcę dłużej czekać bo tyle czekałem... odezwij się... A teraz prościej, jestem gotowy na coś bardzo poważnego i odpowiedzialnego... na bycie z kimś na dobre i złe, na radość i smutek, na chwilę zadumy na chwilę szalonego dnia... Jeśli poczułeś coś nadzwyczajnego czytając to ogłoszenie, to koniecznie napisz do mnie i powiedz mi co to było. Może to Ty i ja, a może Ja i Ty.
27-11-2023 21:46 3031084 Zgłoszenie
Szukam partnera Związek 44 lata pomorskie LĘBORK kontakt
SZUKAM PARTNERA DO ZWIĄZKU MONOGAMISTYCZEGO Partnera w związku uniwersalnego-aktywnego w wieku od 40 do 55 lat o niebieskich oczach do których mam wielką ogromną słabość.Partnera który tak samo jak ja chce stworzyć monogamiczny związek opierający się na miłości wierności uczciwości szacunku zaufaniu szczerości.Jestem wierny i też takiego partnera szukam.W związku jestem uniwersalny zaborczy i nie toleruję nie wybaczam żadnej zdrady.Partnera stabilnego,stałego w swoich uczuciach który umie kochać i chce być kochany.Z którym zbuduję szczęśliwy udany związek z którym razem przejdę przez życie na dobre i złe. Przede wszystkim musi być mądry dotrzymujący słowa, wierny, taki który nie nudzi się partnerem po miesiącu. Jeśli chcesz zasypiać i budzić się z kimś najbliższym u boku, potrafisz budować związek, chcesz kochać i być kochanym to jesteś tym kogo szukam.Jedyny związek jaki chcę stworzyć to związek zamknięty, gdzie dwie osoby są dla siebie najważniejsze, w którym nikt nie szuka nowych przelotnych przygód i znajomości, z którym partner chce spędzać każdą wolną chwilę ,i resztę życia ze swoim partnerem.Jeżeli zdecydujesz się odpowiedzieć na mój anons bardzo proszę napisz kilka słów o sobie pozdrawiam.
16-11-2023 13:39 3026444 Zgłoszenie