Szukam partnera PARTNERAMĘŻA 45 lat pomorskie Lębork-Gdynia-Gdańsk kontakt
Jestem monogamistą w wieku 45 lat uniwersalny 175/75.Szatyn zielone jasne oczy normalnej budowy ciała średnio owłosiony Odpowiedzialny uczciwy skromny spokojny czuły troskliwy opiekuńczy wrażliwy romantyk Uśmiechnięty z poczuciem humoru.Jestem sobą i się nie zmieniam nie udaję nikogo kim tak naprawdę nie jestem.Szukam partnera w wieku TYLKO OD 45 DO 56 LAT UNI-AKT TYLKO o niebieskich lub szaro niebieskich oczach do których mam wielki sentyment lubię uwielbiam mężczyzn o takim kolorze oczu i nie ukrywam że takiego partnera dla siebie szukam. Partnera który tak samo jak ja chce i jest gotowy stworzyć związek monogamiczny opierający się na uczuciach miłości wierności uczciwości szacunku zaufaniu szczerości.Jestem wierny i też takiego partnera szukam, w związku jestem zaborczy i nie toleruję nie wybaczam żadnej zdrady.Partnera,dla którego słowa miłość, wierność, uczciwość nie są puste Stabilnego, stałego w swoich uczuciach który umie kochać i chce być kochany.Z którym zbuduję szczęśliwy udany związek na długie lata i życie na dobre i złe.Który nie nudzi się partnerem po sekundzie minucie dniu miesiącu.Jeżeli chcesz zasypiać i budzić się z kimś najbliższym przy swoim boku, potrafisz budować związek, chcesz kochać i być kochanym to jesteś tym kogo szukam Pragnę stworzyć z partnerem związek zamknięty, gdzie dwie osoby są dla siebie najważniejsze, w którym nikt nie szuka nowych przelotnych przygód wrażeń znajomości, z którym partner chce spędzać każdą wolną chwilę ,i resztę życia ze swoim partnerem.Jeżeli szukasz tego samego co ja to odezwij się napisz również kilka słów o sobie.Pozdrawiam.
04-04-2024 20:42 3081356 Zgłoszenie
Szukam partnera Piotr 51 lat pomorskie Gdańsk Pomorskie kontakt
Mam 51 lat 182/98 pasywny Poznam Pana w wieku od 54 do 65 lat aktywnego do związku. Chciałbym ułożyć sobie życie z mężczyzną. Proszę o poważne propozycje.
26-03-2024 08:01 3077611 Zgłoszenie
Szukam partnera Kris 55 lat pomorskie Trojmiasto kontakt
Witam wszystkich czytających to ogłoszenie. Chciałbym poznać kogoś odpowiedzialnego do stworzenia czegoś trwałego. Odezwij się jeśli to Ty.
14-03-2024 23:31 3073423 Zgłoszenie