Fetysze uleglypasyw śląskie Chorzów kontakt
Dam kase aktywnemu facetowi za konkretne zerzniecie mojego dupska i zalanie sperma fajnie jak lubisz troche zdominowac i lubisz ostro dymac i masz czym lokum mam telefon podalem jestes chetny to dzwon kasa drink czeka zapraszam tylko aktywni panowie
05-06-2022 06:16 2803433 Zgłoszenie
Fetysze FanCBT 42 lata śląskie Zawiercie   Zdjęcie kontakt
Szukam faceta do zabaw w obie strony w klimatach CBT. Chodzi mi po głowie kilka niekonwencjonalnych scenariuszy: (1) Sand handjob from hell - m‎asaż penisa z wykorzystaniem ostrego sosu tabasco lub habanero wymieszanego z piaskiem. (2) Pokrzywy - chłosta genitaliów pokrzywami, przykładnie pokrzyw do penisa i jąder, walenie konia owiniętego pokrzywami. (3) Electro - z naciskiem na elektrotortury. Posiadam profesjonalny elektrostymulator, obrożę elektryczną, induktor telefoniczny. (4) Medical (tylko dla zainteresowanych) - wbijanie igieł w penisa, sondy urologiczne, cewnikowanie. (5) Tradycyjny ballbusting. Męczony zostanie na czas zabaw solidnie związany (unieruchomiony) w pozycji najlepiej nadającej się do realizacji danej zabawy, eksponującej genitalia i umożliwiającej do nich swobodny dostęp dla dominującego. Możemy spotkać się u mnie, u ciebie lub w plenerze. Nie szukam partnera do seksu i żaden seks nie wchodzi w grę!
07-06-2022 18:00 2804411 Zgłoszenie
Fetysze Suczka 21 lat śląskie Gliwice kontakt
Witam jutro tj 06.05 w glicach od godziny 10 do 15 będę mógł oddać się w celu cwelenia i służby masterowi. Jestem w 100% posłuszny i oddany. Po spotkanie można mnie wspomóc.
05-06-2022 23:47 2803790 Zgłoszenie
Fetysze mały 37 lat śląskie DG SOS kontakt
Szukam bratniej duszy, bardzo chętnie partnera ale lubiącego seks mocno zboczony. Jestem nieśmiały w kontaktach towarzyskich, trochę małomówny, zależy przy kim, czasem się otwieram. W związku byłem uległy dla partnera, taką suczką i sprawiałem przyjemność, pozwalałem partnerowi na dominowanie. Tyle że w związku jest inaczej bo ma się zaufanie, człowiek się nie boi pewnych zabaw. Zdarzyło mi się dostać w twarz, lizać brudne stopy, ssać prosto po przyjściu z pracy, lizać upocone jaja, nawet podetrzeć mojemu kiedyś tyłek jak wstał z kibla. Psychicznie podobał mi się nawet klimat gwałtu, zadawania bólu analnego jak wchodził bez rozluźnienia i ssanie kutasa po sikaniu, branie do buzi prosto z dupki i czułe lizanie, lizanie mu pach, długie całowanie z pluciem do ust, siadanie na twarzy i pieszczenie rowka, szczypanie sutek żebym był uległy, nazywanie suką i dosadniej. Tyle że potrafiliśmy i romantycznie się przytulać, spędzać czas, ale z tą świadomością że jedno słowo i np. brałem do ust i ssałem. Powiem szczerze tego mi brakuje
01-06-2022 01:33 2801563 Zgłoszenie
Fetysze RRR 37 lat śląskie zagłębie kontakt
Chciałbym poznać chłopaka którego podnieca u faceta zapach i smak nie mytego kutasa i czy nie mytej dupy, stopy po całym dniu. Nie ukrywam, że chciałbym być lizany, pieszczony taki jaki jestem. Więc jeśli lubisz takie klimaty, jesteś uległy i szukasz kogoś na stałe do takich zabaw to napisz.
26-05-2022 17:46 2798861 Zgłoszenie
Fetysze Sluzba25 śląskie Jastrzębie-Zdrój kontakt
Młody, zgrabny chłopak z zarysem mięsnia pozna mężczyznę, któremu będzie mógł służyć w klimatach BDSM (kary cielesne, poniżanie, uprzedmiotowienie). Na spotkaniu jestem nagi i służę Ci w domu. Możesz zapiąć mi łańcuch z kłódką na szyję i popędzać batem albo zamykać w piwnicy.
23-05-2022 20:33 2797579 Zgłoszenie
Fetysze Samotny śląskie DG kontakt
Szukam chłopaka lub dojrzałego faceta lubiącego czerpać przyjemność z dominowania, poniżania. Jestem po 3-letnim związku. Wcześniej miałem chłopaka, który uczył się na mnie dominacji. Dla mnie to wtedy było nowe ale podobało mi się od młodego dostać po pysku, zostać zgwałconym, jak pies chodzić na czworakach, być zabawką, trochę cwelem, m.in. zdarzyło mi się w środku nocy połykać mocz, spermę lub dawać tyłka po cichutku, lizać brudnego pena czy stopy przed snem.
23-05-2022 00:54 2797170 Zgłoszenie
Fetysze uległy śląskie Dąbrowa kontakt
Mam pytanie. Czy zagląda tu jakiś samotny facet mający jakieś perwersyjne potrzeby? Chciałbym docelowo spróbować pieścić, lizać mężczyźnie brudny tyłek. Ale wolałbym zaczynać od bardziej lajtowych rzeczy, jak np. spocone stopy, posikane majtki, nieumyty kutas, niemniej jednak to co spocone i brudne mnie coraz bardziej podnieca. A w zasadzie myśl o robieniu takich rzeczy, byciu dla faceta uległym w spełnianiu jego potrzeb. Widziałbym siebie w związku z facetem lubiącym takie rzeczy, mającym niecodzienne potrzeby, który idzie do łóżka taki jaki jest po całym dniu ale miałby odwagę w łóżku powiedzieć do mnie z czułością a teraz zdejmij mi majtki i zobacz jak pachną moje spocone jaja i kutas. A jakbym grymasił to chciałbym żebyś strzelił mi w twarz i perfidnie powiedział że mam cię wylizać. Masz od czasu do czasu chciałby swojego partnera nazwać swoją kurwą? Chciałbym móc coś takiego usłyszeć. Jeżeli niekiedy potrzebujesz dominować i szukasz uległego może warto się poznać?
12-05-2022 23:47 2792483 Zgłoszenie
Fetysze Stopy 33 lata śląskie Katowice kontakt
Cześć robi się coraz cieplej. Interesują mnie przepocone stopy i soxy nawet kilkudniowe. Chętnie wyliżę z mega dokładnością. Napisz o sobie i załącz fotkę stóp. Pozdrawiam.
12-05-2022 15:26 2792290 Zgłoszenie
Fetysze Latte 39 lat śląskie DG olkusz kontakt
SIemanko, byłem kiedyś w związku z chłopakiem stroną uległą. W zasadzie to młody lubił dominować i sprowadzał mnie czasem do roli swojej kurwy i cwela. Raz na jakiś czas pozwalał sobie celowo nie brać prysznica i wtedy moim obowiązkiem było lizać mu zapocone jaja, obciągać kutasa, zajmować się stopami i pieszczeniem dupy. Mycie językiem go podniecało. Podobnie jak polerowanie kutasa po seksie albo lizanie po przyjściu z pracy. Minęło trochę czasu, dziś jestem starszy ale chciałbym mieć znowu takiego chłopaka, zboczonego i lubiącego w łóżku mieć sukę.
06-05-2022 22:23 2789784 Zgłoszenie