Mieszkania Janusz 38 lat dolnośląskie Wroclaw kontakt
Mam do wynajecie pokoje albo cale mieszkanie we Wrocławiu na Nowym Grabiszynie. Nowe mieszkanie 70 m kw 4 pokoje. Jeszcze nikt nie mieszkal wszystko nowe. Tylko whatsApp ****
20-09-2023 07:17 3003293 Zgłoszenie
Mieszkania tkt dolnośląskie Wrocław-Psie Pole kontakt
Witam, to nie jest jeszcze ogłoszenie z oferta! Chciałbym sie rozeznać czy mniej więcej od października/ listopada, znalazł by się ktoś chętny, do mieszkania -kawalerki we Wrocławiu na Psim Polu w okolicach ul. Litewska-Kiełczowska. Zależałoby mi na max jednej osobie, dyskretnej, . Możliwy krótko terminowy np na miesiąc lub dwa miesiące.. kwestia dogadania. Zależy mi na osobie dyskretnej oraz pracującej. Mieszkanie to kawalerka tj. osobna kuchnia z lodówką , mikrofalówką, zmywarką i czajnikem elektrycznym. Łazienka z wc i pralka oraz prysznic. Przedpokój z komodą, pokój w którym jest łóżko, szafa oraz szafki. Mieszkanie znajduje się na ostatnim piętrze. W budynku jest winda. Dostęp do suszarni, gdzie można rozwiesić pranie. Uwaga, mieszkanie nie jest po remoncie. Jednak wszystko co potrzebne się w nim znajduje. Z tego względu c.E..n--a nie jest wygórowana. w okolicy: Park , przychodnia, apteka, 2x Biedronka, CH Galeria Kiełczowska-Stokrotka,Action,Pepco Rossman. Linie autobusowe N,121,131 oraz linia nocna. **** Grunwaldzkiego komunikacją miejską ok. 25 minut. Blisko CH Korona. To nie jest jeszcze oferta . Zalezy mi na spokojnej pracującej osobie. Więcej info priv.
19-09-2023 11:03 3002977 Zgłoszenie
Mieszkania Alex 38 lat dolnośląskie Wrocław kontakt
Szukam pokoju do wynajęcia lub kawalerki we Wrocławiu, chętnie blisko centrum. Jestem osobą bardzo otwartą, niekonfliktową, niepalącą. Lubię nagość i chodzić nago po domu. Mogę mieszkać w mieszkaniu u miłego pana lub pary, wystarczy mi tylko własna sypialnia. Potrzebuję noclegu kilka, kilkanaście razy w miesiącu. Jeśli jesteś miły i sympatyczny, to nie wykluczam płatności w naturze, mogę sprzątać nago mieszkanie. Jestem szczupłym i zadbanym stylizujacym się na femboya biseksualnym mężczyzną. Proszę o przemyślane, poważne propozycje.
18-09-2023 08:39 3002442 Zgłoszenie
Mieszkania Chatka 36 lat dolnośląskie Wrocław kontakt
Hej, poszukiwane dwupokojowe mieszkanie z oddzielnymi sypialniami od października, dwóch znajomych lat 35 i 37, pracujący, wypłacalni, spokojni. Po kilku latach mieszkanie poprzednio wynajmowane zostało sprzedane, stąd konieczność szukania nowego miejsca. Lokalizacja do 3-4km od dworca głównego.
11-09-2023 13:42 2999624 Zgłoszenie