Szukam partnera Artek 25 lat pomorskie Gdańsk kontakt
Szukam starszego (40+), aktywnego w seksie faceta , do zakumplowania się, może partnera, może fwb. Ja, 25 l. 177/60, szczuply szatyn. Lubię rowery, podróże, plażowanie, komputery, netflixa i dziki seks :)
16-05-2022 19:35 2794287 Zgłoszenie
Szukam partnera ZWIĄZEK 43 lata pomorskie Trójmiasto kontakt
Witam wszystkich Jestem normalnym szczerym, odpowiedzialnym, uczciwym, uczuciowym , spokojnym, wrażliwym ,czułym ,wesołym zawsze uśmiechniętym mężczyzna, a przy tym romantyk ,który poważnie podchodzi do życia i do partnerskiego związku . Wiem co to znaczy w związku miłość , wierność , uczciwość , zaufanie , i tego się trzymam .Nie umawiam się na szybki jednorazowy sex- fun ,nie interesuje mnie to nie jestem zainteresowany.Szukam partnera- męża tego jedynego dla którego zlikwiduje ten profil. Partnera uniwersalnego-aktywnego żadnego żonatego po rozwodzie czy bi. Tego jedynego tylko dla siebie do stworzenia partnerskiego związku we dwoje w wieku od 44-55 lat. Partnera stabilnego stałego w swoich uczuciach który umie kochać i chce być kochany najczystszą formą miłości , z którym chce przejść razem we dwoje przez życie , na dobre i złe i chce budować i dbać o szczęśliwy udany związek. Mam ogromną wielką słabość do niebieskich- zielonych jasnych oczu nie ukrywam że takiego partnera-męża dla siebie szukam. Chciałbym to zmienić i poznać w końcu tego jedynego partnera-męża który tak samo jak ja szuka i chce stworzyć związek partnerski dwóch kochających się mężczyzn.Jak się zdecydujesz odpowiedzieć na mój anons to bardzo proszę napisz kilka słów o sobie. Pozdrawiam
14-05-2022 12:22 2793123 Zgłoszenie
Szukam partnera Marek 46 lat pomorskie Wielka Brytania - św kontakt
Poszukuję sympatycznej relacji z człowiekiem nie młodszym ode mnie (warunek!!!) , maks 58 lat. Jestem singlem bez dziwnych skojarzeń i podobnego szukam, dlatego osobom bi i żonatym z góry dziękuję. Zależy mi na poznaniu człowieka, który docelowo szuka związku partnerskiego. Jestem zadbanym, szczupłym, wysokim, empatycznym i sympatycznym facetem.
12-05-2022 01:26 2792068 Zgłoszenie