Szukam partnera Max 50 lat małopolskie Sucha Beskidzka kontakt
50 / 188 / 123 Rozglądam się za samodzielnym , w miarę chociaż normalnym facetem , Miśkiem lub nie Miśkiem , w wieku od ok 30 do ok.50 lat , w sexie analnym pasywnym , ale sex to tylko jedna z form aktywności życiowych, ( Anal nie jest dla mnie konieczny do szczęścia ) obok spędzania czasu razem czy podróży ; nie planuję mieszkać razem , na pewno nie od razu ; samodzielnym , wolnym i nieżonatym, takim , który ma coś do powiedzenia ; coś więcej niż tylko o sexie , sam jestem wolnym , niezależnym, i myślę że interesującym mężczyzną . Fajnie gdybyś mieszkał sam , podobnie jak ja. Ważne - nie mam auta, ale można jeszcze w różne miejsca dojechać czymś innym .
08-11-2022 13:33 2872441 Zgłoszenie
Szukam partnera Barney 39 lat małopolskie Kraków kontakt
Nie mogę spac, tłuką mi się w głowie mysli jak dzikie ptaki. Kiedy zacząłem się tak sprawnie ukrywac ze swoim pragnieniem nie wiem. Ale ostatnio wychodzi mi to co raz lepiej. W strachu przed tym światkiem udawałem ze nikogo niebpotrzebuje. Ale to nieprawda. Pragne żyć z kims i przy kims. Nawet jeśli musiałbym to urywać. Terwz kiedy tak łatwo się odwrócić od człowieka ja najbardziej go potrzebuje. Przytulić się. Razem obejrzeć film. Zrobić pyszna herbatę. Pójść na spacer. Przecież to możliwe jak się tylko chce.
06-11-2022 02:50 2871364 Zgłoszenie
Szukam partnera Daro małopolskie Kraków   Zdjęcie kontakt
Cenię sobie przede wszystkim dyskrecję, nie ingeruję w życie prywatne. Na spotkaniu możemy sobie także porozmawiać. Możemy się spotkać w hotelu lub u Ciebie.Z przyjemnością umówię się na spotkanie z kulturalnym Panem przy kasie.
05-11-2022 14:33 2871110 Zgłoszenie
Szukam partnera 3listopad 47 lat małopolskie Kraków kontakt
Cześć czy są tu jeszcze faceci nie szukający tylko na ruchanie? Poznam kogoś z potencjałem na związek. Męski brunet ,wysoki ,szczupły samodzielny i niezależny. Proszę nie bądź starszy, nie miej brzucha po kolana i nie mieszkaj z mamą. Jeśli masz "to coś" to zapraszam do kontaktu.
03-11-2022 09:34 2870118 Zgłoszenie
Szukam partnera Piotrek małopolskie Miasto kontakt
JEŚLI MOŻESZ WYJECHAĆ Z MIEJSCA GDZIE AKTUALNIE PRZEBYWASZ ( i tam nie wracać zbyt często) TO CZYTAJ DALEJ -- U K Ł A D na p o c z ą t e k ( z możliwością związku po bliższym poznaniu się!!) dla geja pasywnego w analu z wspólnym zamieszkaniem. Wymagania: oferta dla chłopaka geja, zdrowego, szczupłego (lubię szczupłych, chudych, otyli i przypakowani oraz Bi proszę nie pisać!), sympatycznego z uśmiechem na twarzy, miłego rozmownego w miarę przystojnego w wieku 18 do 28 (max) lat męskiego z wyglądu i zachowań. Dać Ci mogę wiele kie..szon...kowe miesięczne (do ustalenia), pełne utrzymanie plus zakupy ciuchów, wycieczki krajowe i zagraniczne a także zabezpieczenie na przyszłość, po długiej znajomości..... Jeśli lubisz eleganckiego pana w średnim wieku (Ja 55/180/78) a różnica wieku Ci nie przeszkadza, jeżeli nie masz żadnych zobowiązań typu nauka czy praca, zaborczych rodziców, czy też dużego grona kolegów i koleżanek, to pisz. Ps. jeśli zdecydujesz się odpowiedzieć to napisz kilka zdań o sobie opisz się: wiek, wzrost, waga, gdzie z kim mieszkasz, co porabiasz, podaj nr telefonu (przy pierwszej wiadomości, bo nie odpiszę Ci. Osoby mające problemy z psychiką, cierpiące na debilizm, uzależnieni od narkotyków, alkoholu, czy internetu...PROSZĘ NIE PISAĆ.
30-10-2022 11:39 2868436 Zgłoszenie