Szukam partnera ZWIĄZEK 45 lat pomorskie LĘBORK-GDYNIA-GDAŃSK kontakt
Na samym początku nie interesują mnie mężczyźni pasywni żonaci bi w związku SZUKAM PARTNERA DO STAŁEGO ZWIĄZKU MONOGAMISTYCZNEGO.Szukam partnera do stworzenia razem związku monogamistycznego od 45-56 lat partnera który jest UNIWERSALNY-AKTYWNY O NIEBIESKICH LUB SZARO NIEBIESKICH JASNYCH OCZACH do których mam wielką ogromną słabość.Partnera który tak samo jak ja chce i jest gotowy stworzyć związek monogamiczny opierający się na miłości wierności uczciwości szacunku zaufaniu szczerości Jestem wierny i też takiego partnera szukam, który tak jak ja szanuje siebie i swoje ciało w związku jestem zaborczy i nie toleruję nie wybaczam żadnej zdrady.Partnera,dla którego słowa miłość, wierność, uczciwość nie są puste.Partnera stabilnego, stałego w swoich uczuciach który umie kochać i chce być kochany.Z którym zbuduję szczęśliwy udany związek na długie lata i życie na dobre i złe.Który nie nudzi się partnerem po miesiącu. Jeżeli chcesz zasypiać i budzić się z kimś najbliższym przy swoim boku, potrafisz budować związek, chcesz kochać i być kochanym to jesteś tym kogo szukam .Jedyny związek jaki chcę stworzyć to związek zamknięty, gdzie dwie osoby są dla siebie najważniejsze, w którym nikt nie szuka nowych przelotnych przygód wrażeń znajomości, z którym partner chce spędzać każdą wolną chwilę i resztę życia ze swoim partnerem.Mam 45 lat 175/75 normalnej budowy ciała średnio owłosiony uczciwy odpowiedzialny czuły wrażliwy opiekuńczy troskliwy romantyk pieszczoch całuśnik przytulas.Jeżeli szukasz tego samego co ja to odezwij się napisz również kilka słów o sobie Pozdrawiam.
26-02-2024 14:35 3066699 Zgłoszenie
Szukam partnera Marzyciel 42 lata pomorskie Gdańsk kontakt
Jeszcze wierzę w miłość. Szukam męskiego i aktywnego partnera, do stworzenia związku opartego na wzajemnym szacunku i zaufaniu, bez zdrad. Mam nadzieję, że gdzieś jest moja druga połówka jabłka, mój przyszły mąż. Mam 42 lata 177 cm 79 kg. Proszę o maila z opisem.
23-02-2024 18:49 3065449 Zgłoszenie
Szukam partnera slawomir 44 lata pomorskie Gdańsk kontakt
poznam poukladanego zyciowa faceta. ja po kilku zwiazkach dlugich zwiazkach. szukam na stale. 182.79.20 lat 44 waga normalny i spokojny
11-02-2024 15:24 3060719 Zgłoszenie