Szukam partnera zmxxz 46 lat pomorskie Słupsk kontakt
I am 46 years old, 171/90, looking for an Asian man. I'm interested in a serious relationship. Best relationship I live in the city of Słupsk, in the northern part of Poland.
23-06-2022 19:02 2811956 Zgłoszenie
Szukam partnera artur 58 lat pomorskie Gdańsk kontakt
Szukam kogoś do wspólnego obciągania do konca w godzinach przedpołudniowych.Higiena i zdrowie na pierwszym miejscu.Spotkania najlepiej w Kolibkach
Dzisiaj 11:22 2835179 Zgłoszenie
Szukam partnera AMOR 43 lata pomorskie GDYNIA-SOPOT-GDAŃSK kontakt
Witam Docelowo Szukam partnera na stałe do związku,partnera starszego od siebie w wieku od 44-55 lat o niebieskich zielonych jasnych oczach. Jedyny związek jaki chcę stworzyć , to związek zamknięty monogamiczy,które dwie osoby są dla siebie najważniejsze, w którym nikt nie szuka nowych przelotnych przygód i znajomości, z którym partner chce spędzać każdą wolną chwilę ,i resztę życia ze swoim ukochanym.Na stałe, na zawsze tego jedynego, stabilnego, stałego w swoich uczuciach ,który umie kochać i chce być kochany. Z którym zbuduję szczęśliwy udany związek opierający się na miłości, wierności ,zaufaniu , z którym razem przejdę przez życie na dobre i złe. Jestem samotnym singlem normalnej budowy ciała średniego wzrostu o zielonych oczach po przejściach.Normalny,wrażliwy, uczuciowy,romantyk,opiekuńczy,odpowiedzialny Szukający drugiej połówki,miłości swojego życia. wierny i też takiego partnera szukam, który tak jak ja szanuje siebie i swoje ciało. W związku jestem zaborczy i nie toleruję nie wybaczam żadnej zdrady.Przede wszystkim musi być mądry, dodtrzymujący słowa, wierny, taki który nie nudzi się partnerem po miesiącu. Jeśli chcesz zasypiać i budzić się z kimś najbliższym u boku, potrafisz budować związek, chcesz kochać i być kochanym to jesteś tym kogo szukam.Jeżeli się zdecydujesz odpowiedzieć odpisać na mój anons to bardzo proszę napisz kilka krótkich słów o sobie pozdrawiam.
09-08-2022 08:40 2834169 Zgłoszenie
Szukam partnera Tomek 56 lat pomorskie Gdynia kontakt
Szukam chudego i męskiego, chętnie bi kochanka, kumpla, partnera do ok. 36 lat. Nie chodzi mi o typowo gejowski związek, ale znajomość, układ starszy-młodszy. Preferuję dłuższe znajomości, nie szybkie numerki. Jeśli jesteś samotny i też szukasz kogoś, to napisz kilka zdań i opisz się - tylko na takie wiadomości odpiszę. Ja męski, owłosiony facet 188-89-18. Jeśli potrafisz być spontaniczny i dojechać nad morze, to zapraszam.
13-07-2022 16:35 2821460 Zgłoszenie